Něco málo o Earth Resources

Earth Resources je nadnárodní společnost, která navrhuje a dodává vysoce kvalitní zařízení pro úpravu, filtraci a monitorování kvality vody pro oblast Střední a Východní Evropy od roku 1992.

Naše pobočky v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Rusku nabízí díky profesionálně vyškolenému týmu více jak 40 zkušených odborníků vysokou kvalitu služeb a technické podpory všem našim autorizovaným distributorům, regionálním klientům, nadnárodním společnostem i koncovým uživatelům. Samozřejmostí je podpora, osobní přístup a rychlé dodávky na území celé Střední a Východní Evropy.

Našim cílem je poskytovat zákazníkům nejlepší a nejkomplexnější řešení na základě jejich specifických požadavků. Díky spolupráci s předními světovými výrobci ze Spojených Států a dalších zemí jsme schopni poskytovat systémy na nejvyšší úrovni kvality za konkureční ceny.

Earth Resources je aktivním členem World Assembly of the Water Quality Association (WQA). Tato organizace sdružuje odborníky na kvalitu a úpravu vody z celého světa. Zajišťuje aktuální informace pro posuzování kvality vody, informace o aplikacích a nových technologiích v oblasi úpravy vody. Mezi zaměstnanci Earth Resources jsou první WQA oficiálně diplomovaní odborníci na úpravu vody ve střední a východní Evropě, jakož i vysokoškolsky graduovaní technologové vody a chemici. Toto vše nám umožňuje zajistit našim zákazníkům odpovědné a přesné posouzení kvality vody a navrhnout nejlepší a nejmodernější řešení jejich požadavků.

Co Vám můžeme nabídnout

Earth Resources jako přední dodavatel v oblasti úpravy vody ve Střední a Východní Evropě nabízí nejmodernější dosažitelné technologie v této oblasti. Mezi naše produkty patří na trhu zatím jedinečný neelektrický plně automatický systém pro filtraci a iontovou výměnu, lehké filtrační médium příští generace, nejnovější ověřený systém desinfekce vody bez vedlejších chemických produktů, a v neposlední řadě kontinuální on-line monitorovací systémy sledování kvality vody. A co více, Earth Resources průběžně rozšiřuje nabídku o nové výrobky, úpravy a technologická řešení.

Earth Resources je autorizovaný distributor ve Střední a Východní Evropě pro množství světově uznávaných společností, jako i řady dalších předních výrobců zařízení a komponentů z celého světa. Naše široká nabídka zařízení a systémů zahrnuje:

ÚPRAVA A FILTRACE VODY

 • Filtraci mechanických nečistot a chemických kontaminantů pomocí výměnných vložek
 • Komerční a průmyslovou filtraci
 • Změkčování a dekarbonizace vody pomocí iontové výměny
 • Systémy iontové výměny a elektrolytické deionizační systémy
 • Čištění a desinfekci pitných a odpadních vod pomocí UV - záření
 • Čerpadla na dávkování chemikálií a řídící jednotky
 • Membránovou separaci pomocí reversní osmózy
 • Systémy pro provzdušňování a odvětrávání plynů
 • Příslušenství (nádrže, pumpy, tlakoměry, fitinky atd.)
 • a další technologie...

ANALYTICKÉ SYSTÉMY

 • Laboratorní analytické přístroje pro pitnou, procesní a odpadní vody
 • Přenosné laboratoře a testovací soupravy pro pitnou, procesní a odpadní vody
 • Kontinuální on-line analyzátory pro komerční a průmyslové aplikace
 • Chemikálie a reagencie

Earth Resources není pouze dodavatel zařízení, nýbrž v oblasti úpravy vody plně vybavená společnost s širokou nabídkou produktů pro nalezení nejlepšího řešení Vašeho problému s pitnou nebo užitkovou vodou. Ať jste kdekoliv v Praze, ve Zlíně, v Ostravě, v Jindřichově Hradci, v Plzni , v Hradci Kralove, v Brně, v centru nebo ve vzdálené oblasti, v malém nebo velkém městě, Earth Resources dokáže pomoci Vám i Vašim zákazníkům svým know-how a produkty zvládnout úpravu a sledování kvality vody od začátku až do konce.